Reference

Co o VIP POWER řekli naši zákazníci?

 

"Vip power opravdu funguje, jak má, naprostá spokojenost, mohu jedině doporučit, velice kvalitní a příjemné oživení sexualního života."

Venca N. věk nevyplněn

"Co napsat k produktu VIP power: Byl jsem překvapen s účinností produktu. Mohu jej s klidným srdcem doporučit."

Petr G. 58 let

"Keď som sa prvý krát dostal k produktu VIP power, neveril som, že produkt bude funkčný aj pre dôchodcovské ročníky. Už po prvom užití produktu som bol príjemne prekvapený. Jeho účinnosť môžem potvrdiť. 100% funguje i v mojom veku."

Peter K. 66 let

"Spokojenost, účinek velmi dobrý, přetrvává až do druhého dne, doporučuji."

Karel K. 49 let

"Ideální pro dlouhé milostné večery. Skvělé zpestření sexuálního života."

Matyáš R. 27 let

"Ve 20 letech neposlouchal jako po VIPku, při sebemenším podnětu je okamžitě tvrdý. S VIPem opět promiluju celou noc a vím, že mě ten dole nezradí, naběhlý překrvený až do červena a při sebemenším podnětu okamžitě tvrdý."

Luboš K. 47 let

"Vsecko v poradku ja este v bulharsko jsem to pouzival."

Anton A. 28 let

"VIP jsem si koupil na zkoušku. Ne, že bych něco takového potřeboval! Ale znáte to, po padesátce…Macek, co nepadá, by se hodil. Zvlášť když „musím“ udělat dojem na kočku o 20 let mladší. Přítelkyni jsem produkt ukázal a ona posměšně zavrtěla hlavou. Že mi už nic nepomůže? Slupnul jsem sladký med v naději na úspěch a za hoďku jsme na to skočili. Jó! VIP mě posílil jako se už dlouho nepovedlo. Znavená slečinka zafňukala, že mi říkala, ať to neberu. :D"

Marcus Wang 58 let
autor knihy „MEZI
MUŽEM A ŽENAMI“

"Za mě spokojenost. Po 30 minutách opravdu začínám cítit nástup a po hodině jsem připraven na akci. Účinek u mě trvá kolem 24 hodin."

Mirek K. 72 let

"V mém věku naštestí podobné přípravky nepotřebuji. Rozhodl jsem se ale vzít VIP power na menší akci a překvapivě dobře zašlapalo i po velkém množství alkoholu. Ale přiznám se, že jsem si dal pro jistotu dvě dávky :)"

Marián G. 30 let

"K VIP power jsem se dostal náhodou. Kamarát mi ze srandy daroval jednu krabičku, kterou jsem pak asi měsíc přenášel v baťohu. Nakonec jsem ho zkusil a od té doby na nej nedám dopustit."

Ondra Č. 43 let

"V životě jsem zkusil hodně produktů, ale vždy jsem narazil na jeden problém. Buď vůbec nefungoval a nebo fungoval výborně, ale nedělal mi dobře z důvodu mého vysokého krevního tlaku. S VIP power jsem našel ideální kompromis."

Jaroslav F. 55 let

''Přítel (33) už cca dva roky chodí k lékaři a bez léků stěží dosáhl orgasmu...Po prvním sáčků VIP to nic moc nebylo ale při druhém už plně stal. Takže jsme se dohodli doma, že to zkusíme jako dlouhodobou léčbu a uvidíme. Ale myslím že si budete moci přidat k reklamě i léčbu impotence. Každopádně mockrát Vám děkujeme."

Lenka Z. 31 let

''Rád občas vyzkouším podobné produkty pro zpestření sexuálního života. VIP mě velmi mile překvapil a co je důležitější, překvapil i partnerku. Zrovna jsme měli smůlu a produkt byl dočasně vyprodán. Musím pochválit skvělé a profesionální jednání pana Kašpara, který byl velmi ochotný a doporučil mi VIP čokoládu, která byla, tak skvělá, že v příští objednávce budu váhat, který produkt vlastně koupit."

Jan K. 27 let

''Po vyzkouseni jiz asi peti podobnych pripravku jsem popravde moc neveril. Při prvním vyzkoušení nic moc, asi psychický blok. Dal jsem však VIP šanci i další týden a od té doby na něj nedám dopustit. Mně osobně dokonce stačí jen polovina balení."

Milan S. 51 let

''Jsem velice spokojený. Opravdu funguje."

Zdeněk D. 67 let

''V mým případě byla doba nástupu účinku až kolem 2 hodin. Produkt ale fungoval, takže objednám znovu."

Otakar D. 63 let

''Je mi 72 a mám milenku ve věku 44, vyzkoušel jsem váš přípravek a jsem unešen, funguje tak jak deklarujete.Partnerka je nadšená a nechtěla tomu uvěřit až jsme to vyzkoušeli.Dekuji vám."

Vladimír 72 let

 

Chcete se také podělit o vaši zkušenost? Napište nám

 

Vyzkoušet VIP power

Veškeré informace nejsou zamýšleny jako výživová či zdravotní tvrzení dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, ani jako lékařská doporučení. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře.