Časté dotazy

 

Čím se VIP POWER odlišuje od konkurence?

VIP POWER je unikátní v mnoha ohledech. Na rozdíl od konkurenčních produktů jeho účinek nastupuje už po první dávce, a to dokonce během 30-45 minut. Nemusíte tak čekat týdny na pevnou erekci. Konzumace je příjemná, VIP POWER je medově chutnající gel, který stačí zapít vodou. Nepolykáte žádné velké tablety. Navíc se jedná o 100% přírodní produkt.

Jaká je doporučená denní dávka? Mohu si vzít víc?

Obsah 1 balíčku (9 g) denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Co znamená, že je produkt 100% přírodní?

VIP POWER je vyroben čistě z produktů přírody. Přečtěte si jeho Složení. Na rozdíl od konkurenčních tablet neobsahuje plniva (fosforečnan vápenatý, želatina), ani protispékavá činidla (křemičitan draselno-hlinitý, stearát hořečnatý).

Má produkt nějaké nežádoucí účinky?

Produkt obsahuje pouze bylinné složky, vedlejší účinky nemá.

Jeho užívání však konzultujte s lékařem, jste-li chronicky nemocný. Pokud trpíte alergií na některou složku produktu, není vhodný ani pro vás. Produkt by neměli užívat ani lidé se srdečním onemocněním, onemocněním centrálního nebo periferního nervového systému, cukrovkou, zhoubným onemocněním prostaty nebo tlustého střeva, hemoroidy nebo zvýšeným tlakem v plicní tepně.

Komu je produkt určen? V jakém věku?

Produkt je určen všem sexuálně aktivním lidem od 18 let. Funguje i u žen, kterým zvyšuje citlivost vagíny, libido a hladinu estrogenu. Zlepšuje prožitek a klid.

Je produkt vázán na lékařský předpis?

VIP POWER je doplněk stravy, lékařský předpis není potřeba.

Můžu produkt kombinovat s jinými produkty nebo léky?

Léky obsahující dusičnany a ty, které jsou na bázi oxidu dusnatého, jako například amylnitrát, mohou zesílit účinky tohoto produktu. V případě užívání léků doporučujeme konzultaci s lékařem.

Co VIP POWER a pití alkoholu?

Nemusíte se omezovat. Konzumace alkoholu je při užívání produktu možná. Může se však stát, že nadměrná konzumace oddálí nebo oslabí nástup účinku.

Je balení diskrétní?

Ano. Přijde vám klasický neoznačený balíček. Dbáme na vaše soukromí. Diskrétnost je samozřejmostí.

Jsou reference skutečné?

Ano. Poskytli nám je naši zákazníci. Chcete se také podělit o vaši zkušenost? Napište nám

Kde všude se dá VIP power koupit?

Nejpohodlnější způsob je objednání na našem e-shopu.

Je produkt bezpečný a legální?

Ano. Produkt získal Certifikát zdravotní bezpečnosti. Byl posouzen z hlediska zdravotní nezávadnosti a platné legislativy a splňuje Nařízení č. 852/2004 a Nařízení č. 05/2006. Je i řádně notifikován na Ministerstvu zemědělství České republiky.

Jaký je původ produktu?

VIP POWER nejdříve prokázal své kvality v rodném Bulharsku. Díky svému úspěchu se dostal i na španělské trhy, kde se ročně prodají stovky tisíc kusů. Pod jiným jménem pak prorazil ve Spojených arabských emirátech, kde se stal silným konkurentem Viagry.

 

 

Vyzkoušet VIP power

Veškeré informace nejsou zamýšleny jako výživová či zdravotní tvrzení dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, ani jako lékařská doporučení. V případě konkrétních zdravotních problémů se vždy obracejte na svého lékaře.